سامانه فرصت

جزئیات رویداد

برگزار کننده

شرکت کاشف

تلفن تماس

اشتراک گذاری

خدمات مبتنی بر پهنای باند

مقدمه

بخش مخابرات با چالش‌های متعددی در قالب بار شبکه و بهینه‌سازی زیرساخت مواجه است که به طور موثر به نارضایتی‌های مشترکین رسیدگی می‌کند تا اختلالات را کاهش دهد و امنیت ارتباطات را بهبود بخشد. افزایش ارتباطات جهانی که با همه‌گیری کووید19 تسریع شده است، فرصت‌های زیادی را برای اپراتورها فراهم می‌کند تا به مشترکین بیشتری دسترسی پیدا کنند و محصولات و خدمات نوآورانه ارائه دهند. از آنجایی که زیرساخت‌های فیزیکی و جغرافیا از کشوری به کشور دیگر و حتی در مناطق مختلف یک کشور بسیار متفاوت است، فناوری که در یک منطقه جغرافیایی به خوبی کار می‌کند ممکن است در منطقه دیگر کارایی نداشته باشد.

با پیشرفت‌های سریع در فناوری ارتباطات، فناوری‌های دسترسی پهن‌باند(به‌ویژه بی‌سیم) در دسترس قرار گرفته‌اند که عملکردی بهتر از راه‌حل‌های دسترسی سیمی فراهم می‌کنند. علاوه بر این ارتباطات ماهواره‌ای نقش مهمی در سیستم مخابراتی جهان ایفا می‌کند. بیش از 2000 ماهواره که به دور زمین می‌چرخند، سیگنال‌های آنالوگ و دیجیتالی را رله می‌کنند که صدا، ویدئو و داده‌ها را از یک یا چند نقطه جهان به یک یا چند نقطه‌ی دیگر حمل می‌کنند.ثبت نام و ارائه طرح
از 1401/11/30 تا 1402/01/30

بررسی و غربالگری اولیه طرح‌ها
از 1402/02/01 تا 1402/02/05

منتورینگ و تکمیل طرح‌ها
از 1402/02/06 تا 1402/02/21

داوری و اختتامیه
1402/02/30

1. تمامی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی و مهندسی و علوم پایه که علاقمند به حوزه مخابراتی و فضایی باشند می‌توانند در رویداد ثبت‌نام نمایند.
2. ثبت نام در رویداد در قالب گروه‌های 2 تا 5 نفره انجام می‌شود.
3. ثبت نام تنها به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت رویداد به نشانی www.oppevent.ir خواهد بود.
4. بعد از پایان ثبت‌نام در بازه زمانی مشخصی امکان اضافه کردن اعضا به تیم وجود دارد به شرط اینکه نفرات تیم از 5 نفر بیشتر نشوند.
5. همه‌ی شرکت کنندگان در رویداد فقط می‌توانند در یک گروه عضویت داشته باشند.
6. در زمان ثبت‌نام گروه‌ها موظفند سرگروه و اسم گروه خود را نیز مشخص نمایند؛ سرگروه رابط بین برگزار کنندگان رویداد و سایر اعضای گروه می‌باشد.
7. زمان بندی اعلام شده رویداد در صورت صلاح دید کادر داوری و برگزاری ممکن است دستخوش تغییر شود که در این صورت به اطلاع تمام شرکت کنندگان خواهد رسید.
8. قضاوت هر طرح بر عهده کمیته داوری است که توسط تیم برگزاری رویداد معرفی خواهند شد.
9. فرصت اعتراض به نتایج برای همه تیم‌ها در نظر گرفته می‌شود.
10. طرح هایی که توسط گروه‌ها در هر فاز ارائه می‌شوند باید تابع قوانین و معیارها و خواسته‌های تعریف شده از جانب تیم برگزارکننده رویداد باشند؛ بدیهی است طرح‌ها و ایده‌های ناقض قوانین با صلاح دید کمیته داوری از ادامه رویداد حذف خواهند شد.
11. تعیین تیم‌های برتر توسط کمیته داوری رویداد صورت خواهد گرفت و جوایز نقدی و غیر نقدی که از جانب برگزار کننده اعلام شده است به تیم های برتر اعطا خواهد شد.
12. جوایز غیر نقدی که برای تیم های برتر در نظر گرفته شده نظیر شتابدهی تا ایجاد شرکت دانش بنیان و یا ارتباط با صنعت توسط تیم رویداد انجام خواهد شد اما دستیابی به نتیجه مطلوب در گرو تلاش و پشتکار تیم‌ها است.
13. مالکیت ایده‌ها و طرح‌هایی که توسط تیم‌ها ارائه شده است در اختیار خود تیم‌ها می‌باشد.
14. ثبت نام در رویداد به معنای پذیرش تمام قوانین مسابقه و داوری‌ها توسط گروه‌های شرکت کننده می‌باشد.
15. تمامی افراد شرکت کننده باید به موازین شرعی و اخلاق حرفه‌ای پایبنده بوده و حافظ اعتبار و احترام گروه خود و سایر گروه‌های شرکت کننده باشند.

حامیان رویداد

جزئیات رویداد

برگزار کننده

شرکت کاشف

تلفن تماس

اشتراک گذاری